ارتودنسی در مشهد

>ارتودنسی در مشهد>دندانپزشکی/پارمیس

قیمت ارتودنسی در مشهد

ارتودنسی در مشهد :

کلینیک دندانپزشکی پارمیس در مشهد

ارتودنسی روشی است برای مرتب کردن و حرکت دادن دندان ها به موقعیت مناسب و صحیح .

بسته به نوع ارتودنسی قیمت ارتودنسی متفاوت میباشد کلینیک پارمیس از بین کلینیک ها گوناگون در مشهد یکی از بهترین گزینه هایی است  که شما میتوانید انتخاب کنید زیرا متخصصین کلینیک پارمیس ازبین هیئت علمی و اساتید دانشگاه ، مجرب ترین متخصصین در مشهد و حتی کشور میباشند .

هزینه ی ارتودنسی به عوامل زیادی بستگی دارد یکی از این عوامل میزان سلامتی دندان ها و لثه شما میباشد یکی از شرط های ارتودنسی قبل از انجام هر کاری سلامت دندان ها و لثه شما میباشد .

بعد از ماینه ی اولیه در صورتی که متخصص تشخیص دهد که قبل از انجام ارتوندسی درمان باید صورت گیرد این امر نیز در قیمت نهایی ارتودنسی تاثیر خواهد داشت.

همچنین تایین قیمت توسط متخصص در مشاوره ی ابتدایی ارتودنسی انجام میشود که دندانپزشکی پارمیس اماده خدمت رسانی در این زمینه به شما عزیزان میباشد .

ادرس : مشهد ، بین شریعتی ۱۱ و ۱۳ کلینیک دندانپزشکی پارمیس 

شماره تماس :  ۰۵۱۳۶۶۳۵۰۰۳

قمیت ارتودنسی در برزگسالان و کودکان

انجام ارتودنسی در بزرگسالی و کودکی هیچ تاثیری در قیمت ارتوندسی ندارد زیرا قیمت ارتودنسی وابسته به مواردی است که بالا توضیح داده ایم مانند مدت زمان ، سلامت لثه و دندان ها همچنین روشی که ارتودنسی انجام میگیرد .

اما به طور معمول هزینه ارتودنسی در کودکان بیشتر خواهد شد زیرا ارتودنسی کودکان معمولا به بیشتر از یک بار مراجعه ختم خواهد شد .

شرایط پرداخت پارمیس ارتودنسی در مشهد

شرایط پرداخت در دندانپزشکی پارمیس به عنوان یکی از مراکز تخصصی انجام ارتودنسی در مشهد :

کلینیک دندانپزشکی پارمیس برای ارامش خاطر شما عزیزان هم در قیمت اصلی ارتودنسی تخفیف در نظر گرفته است و همچنین در روش پرداخت که شما میتونید هزینه ی ازتودنسی را در بازه ی زمانی یکساله پرداخت کیند.

قیمت ارتودنسی در مشهد کلینیک دندانپزشکی پارمیس مشهد :

در رابطه با قیمت ارتودنسی در مشهد قابل ذکر میباشد که با توجه به اینکه متخصصین کلینیک پارمیس از بهترین و مجرب ترین متخصصین در سطح کشور و شهر مشهد میباشند و تجربه چندین و چند ساله در زمینه دندانپزشکی و ارتودنسی دارند هزینه ی ارتودنسی در کلینیک دندانپزشکی پارمیس کمترین قیمت را در مقایسه با ۹۰% کلینیک های موجود در شهر دارد

سوالات مهم در رابطه عمل زیبایی ارتودنسی در مشهد

شکاف لب و شکاف کام که اینها چه ارتباطی با ارتودنسی در مشهد دارند؟ و آیا اینگونه افراد میتوانند ارتودنسی انجام دهند؟

یکسری از افراد که با نقص بر روی لبشان به دنیا می آیند یعنی در واقع یک شکاف روی لبشان وجود دارد.

ارتودنسی این موارد در ابتدا می بایست به این صورت انجام شود که در ابتدا لب این کودکان بسته شود و عمل ارتودنسی از ۵ سالگی به بعد انجام شود.

کودک با یک نقص مادرزادی به دنیا می آید که علت ‌های مختلفی می‌تواند داشته باشد.

ممکن است مادر در دوران بارداری تحت تاثیر دارو یا اشعه قرار داشته باشد یا به دلیل استرس زیاد و یا به دلیل وراثت این اتفاق برای کودک می افتد که قسمتی از لب به صورت کامل پوشیده نشده و نقصی بر روی لبهای کودک می باشد.

گروهی از افراد که از دوران کودکی تا سن ۱۷ تا ۱۸ سالگی هستند که این مشکل را دارند و می‌بایست درمان شود.

 

تاثیر انوع ارتودنسی در قیمت

یکی از موارد تاثیر گذار در قیمت ارتدنسی نوع ارتودنسی میباشد ، که امروزه ارتودنسی در انواع گوناگونی ارائه میشود .

یکی از معروف ترین و محبوب ترین نوع ارتودنسی ، ارتودنسی سنتی میباشد . این نوع از ارتودنسی از روز های اول ارائه ی ان  تا به امروز تغییرات زیادی را در وزن و ساختار این نوع ارتودنسی شاهد هستیم . ارتودنسی سنتی از فولاد ضد زنگ با درجه حرارت بالا ساخته میشوند ، دارای براکت های فلزی هستند که توسط نوعی سیمان به دندان متصل میشوند.

ارتودنسی سرامیکی :

ارتودنسی سرامیکی از نظر قیمتی تفاوت زیادی با ارتودنسی سنتی ندارد ( البته بسته به حجم مواد مصرفی دارد )

تفاوت این نوع از ارتودنسی در براکت های ارتودنسی  میباشد ، براکت ها از یک ماده سرامیکی روشن و شفاف ساخته شده اند که باعت میشود تا حدودی این نوع از ارتودنسی برای دیگران قابل دیدن نباشد .

ارتودنسی سرامیکی

ارتودنسی سرامیکی :

ارتودنسی سرامیکی از نظر قیمتی تفاوت زیادی با ارتودنسی سنتی ندارد ( البته بسته به حجم مواد مصرفی دارد )

تفاوت این نوع از ارتودنسی در براکت های ارتودنسی  میباشد ، براکت ها از یک ماده سرامیکی روشن و شفاف ساخته شده اند که باعت میشود تا حدودی این نوع از ارتودنسی برای دیگران قابل دیدن نباشد .

برای مشاوره و کسب اطلاعات میتوانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

کانال تلگرام پارمیس و پرسش و پاسخ (رایگان )

اینستاگرام پارمیس

صفحه اصلی پارمیس :

دندانپزشکی در مشهد

درمان ارتودنسی

به یاد داسته باشیم مرتب کردن و ردیف کردن دندان ها تخصص و تجربه ویژه ای را میخواهد . در عین حال قبل از ارتودنسی تشخصی خوبی لازمه تا ناهنجاری های اینده شناسایی و پیشگیری شوند .

 

ارتودنسی در مشهد

ارتودنسی در مشهد دندانپزشکی پارمیس

ارتودنسی در مشهد

ارتودنسی در مشهد دندانپزشکی در مشهد پارمیس

ارتودنسی در مشهد

قیمت ارتودنسی در مشهد پارمیس

ارتودنسی در مشهد

ارتودنسی در مشهد