ایمپلنت و کاشت دندان در مشهد دندانپزشکی پارمیس

اولین چیزی که بیمار نیازمند به ایمپلنت در مشهد  به ذهنش متبادر میشود این است که کدامیک از انواع آن بهتر است و گاها مبهوت از انواع موجود در بازار ( انواع کره ای، آمریکایی ، ایمپلنتیوم ، ایمپلنت سوئیسی ، ایمپلنت sic و … ) درمان خود را به تعویق می اندازد. غافل از اینکه غالب ایمپلنتها خوب هستند به شرط آنکه توسط دندانپزشکی که کار را می داند انجام پذیرد. مهارت دندانپزشک در این درمان امری بس مهم و ضروری است.

با وجود دندانپزشکی ها ی بسیار در مشهد ، که کاشت دندان در مشهد انجام میدهند ، نسبت به تعداد کلینیک های موجود دندانپزشک با تجربه و حرفه ای در این زمینه وجود ندارد . متخصصین کلینیک دندانپزشکی پارمیس عضو هیئت علمی دانشگاه فردوسی میباشند و تجربه کاری و تخصص فوق العاده ای در زمینه ایمپلنت دارند . امروزه انتخاب متخصص ایمپلنت در مشهد یک دقدقه ی مهم میباشد ، همچنین انتخاب نوع ایمپلنت .

ما این اطمینان خاطر را به شما میدهیم که با مشاوره با متخصص های ما میتوانید بهترین نوع کاشت دندان در مشهد را انتخاب کنید .

در یک طبقه بندی استاندارد می توان گفت ایمپلنتها گزینه ی مناسبی هستند برای :

اشخاصی که تمایل به داشتن دندانهایی بامشابهت خیلی نزدیک به دندانهای طبیعی دارند .

افرادی که با دندان مصنوعی متحرک نمی توانند عمل جویدن را براحتی انجام دهند .

کسانی که دندانهای خود را از دست داده اند و نمی خواهند دندان مصنوعی متحرک داشته باشند.

کسانی که احتیاج به بریج (پروتز ثابت) دارند ولی نمی خواهند دندان های سالم مجاور جای خالی دندان از دست رفته شان آسیب ببیند یا تراشیده شود .

کاشت دندان در مشهد

جهت اطلاع از قیمت ها و مشاوره رایگان با شماره تلفن فوق تماس بگیرید :
05191001415

ایمپلنت در مشهد

ایمپلنت قابلیت ماندگاری و بقا تا پایان عمر و در تمام طول زندگی را دارد. برخی از دندانپزشکان ایمپلنت در مشهد در این باره می گویند که بیمارانی داشته اند که تا ۲۰ سال قبل این عمل را انجام داده اند و کماکان از آن دندان درمان شده استفاده می کنند و مشکلی هم ندارند.

 

امروزه چندین نوع ایمپلنت در بازار های جهانی وجود دارد ، معیار خوب بودن ایمپلنت برا اساس پاسخ بافتهای پذیرنده ایمپلنت نسبت به آن میباشد که موفقیت کاست را تعیین میکند .

بیشتر ایمپلنت های موجود ساخت کشور کره هستند ، تعداد کمی برند های اروپایی و خیلی کمتر امریکایی نیز در بازار موجود هست .

ایمپلنت های اروپایی از نظر قیمتی ، قیمت بالا تری نسبت به سایر ایمپلنت های موجود در مشهد دارند که از ان جمله فرانسه ، المان ، . ایتالیا از بهترین تولید کنندگان ایمپلنت در دنیا میباشند .

مزایای استفاده از ایمپلنت یا همان کاشت دندان در مشهد

ایمپلنت کاملا برای موارد زیر مناسب میباشد :

 • افرادی که با دندان مصنوعی متحرک نمیتوانند به راحتی عمل جوییدن را انجام دهن
 • افرادی که دندان های خود را از دست داده اند و به زیبایی خود اهمیت بسیاری میدهند
 • کسانی که احتیاج به بریج ( پروتز ثابت ) دارند ولی نمی خواهند دندان های سالم مجاور جای خالی دندان از دست رفته شان آسیب ببیند یا تراشیده شود .
 • کسانی که میخواهند دندان هایی مشابه دندان های طبیعی داشته باشند .

جهت اطلاع از قیمت ها و مشاوره رایگان با شماره تلفن فوق تماس بگیرید :
05191001415

عوارض و ایمنی ایمپلنت چیست ؟

مدت هاست (بیش از ۶۰ سال ) که ایمپلنت بهترین جایگزین دندان های از دست رفته میباشد . برای جمع زیادی از مردم که از سلامت دهان برخوردار میباشند اگر جراحی ایمپلنت را یک جراح مجرب انجام دهد ، بسیار موفقیت آمیز خواهد بود . در هر صورت مانند جراحی های دیگر ایمپلنت نیز بدون ریسک نیست و ممکن است عوارضی داشته باشد اما احتمال آن بسیار کم میباشد.

 

 • در کلینیک پارمیس متخصص جراحی لثه و ایمپلنت در تمام مراحل درمان شما را همراهی خواهند کرد و زیر نظر با تجربه ترین متخصص ها خواهید بود .
 • گاهی قبل از این درمان نیاز به پودر استخوانو یا درمان دیگر است که تنها توسط متخصص قابل تشخیص است.
 • ایمپلنت های سوئیسی و کره ایکاملا مرغوب با قیمت مناسب در پارمیس انجام میشود.
 • علاوه بر متخصص جراحی لثه وایمپلنت بخش های عمومی و تخصصی دیگر نیز در کلینیک فعال است:
 • تخصص جراحی فک و صورت
 • تخصص درمان ریشه (اندو)
 • تخصص کودکان و نوجوانان
 • تخصص ارتودنسی
 • تخصص ترمیمی و زیبایی
 • با توجه به متخصص های موجود در کلینیک در برخی موارد نیاز بهمشاوره با سایر متخصصین است، که این مهم در پارمیس انجام می شود.
 • پارمیسفضایی شیک و بهداشتی دارد و مجهز به اتاق استریل مرکزی و رادیوگرافی داخل دهانی است.

قیمت های ایمپلنت در مشهد بسیار متفاوت میباشد اما ما به شما این اطمینان خاطر را میدهیم که کلینیک دندانپزشکی در مشهد  پارمیس مناسب ترین قیمت را بر اساس کیفیت به شما ارائه میدهد.

 

برای اطلاعات درباره ی مدت زمان انجام ایمپلنت این لینک را مطالعه کنید

ایا شما سیگار میکشید ؟ سیگار کشیدن بعد از ایمپلنت